Dieta Eliminacyjna

 

 

 

 

Kontakt

Ułożę dla Ciebie ciekawy i zbilansowany jadłospis eliminujący niechciane produkty np. mięso, gluten, laktozę.

Ze względów zdrowotnych lub etycznych nie jesz produktów pochodzenia zwierzęcego? A może masz nietolerancję laktozy lub źle się czujesz po glutenie? Jeśli z jakichkolwiek powodów decydujemy się na przejść na dietę bezglutenową, bez nabiału, wegetariańską lub wegańską warto zadbać o to, aby nie zabrakło nam żadnych składników pokarmowych a nasza dieta była różnorodna i ciekawa.

Jakie diety eliminacyjne układam najczęściej?

Bezglutenowa – jeśli chorujesz na celiakię lub masz stwierdzoną nietolerancję glutenu, to należy stosować dietę bezglutenową, dzięki mnie dowiesz się, w jakich produktach najczęściej ukryty jest gluten i w jaki sposób go zastąpić.

Bezmleczna – jeśli masz alergie na białka mleka krowiego lub nie chcesz spożywać mleka i jego przetworów, umów się na wizytę, zaplanuje dla Ciebie dietę wykluczającą białko mleka krowiego w taki sposób, aby niczego Ci nie brakowało.

Bezlaktozowa – nietolerancja laktozy spowodowana jest niewystarczającą ilością enzymu laktazy, która ma za zadanie rozkładać laktozę w jelitach. Dzięki mnie Twoja dieta będzie nie tylko smaczna i urozmaicona, ale także sprawi, że wróci świetne samopoczucie i zniknie dyskomfort w przewodzie pokarmowym.

Dieta wegetariańska – Racjonalnie ułożona dieta wegetariańska nie tylko nie powoduje uszczerbku na zdrowiu, ale również zmniejsza ryzyko wielu chorób cywilizacyjnych. Ułożę dla Ciebie jadłospis dzięki, któremu poznasz nowe produkty ułatwiające stosowanie diety, a także mnóstwo ciekawych i sprawdzonych przepisów.

Dieta wegańska – Dieta wegańska polega na wykluczeniu z jadłospisu wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego, dzięki prawidłowo ułożonej diecie nie musisz się martwić niedoborami szczególnie w zakresie białka.

Dieta Dla Aktywnych

       Pomogę Ci dostosować żywienie pod treningi,...

Alergie i Nietolerancje Pokarmowe

       Dolegliwości ze strony układu pokarmowego,...

Insulinooporność

       Odpowiednia dieta jest kluczowym elementem podczas...

Ciąża i Laktacja

       Ciąża Ciąża to piękny czas dla każdej kobiety,...

Choroby Tarczycy

       Od lat pomagam osobom, które chorują na:...

Choroby Dietozależne

       Prowadzę leczenie żywieniowe wielu chorób czy...

Żywienie Dzieci i Młodzieży

       Dzięki odpowiedniemu podejściu Twoje dziecko nauczy...

Nadwaga i Otyłość

       Pomogę Ci w smaczny i zdrowy sposób zgubić zbędne...