Nadwaga i Otyłość

 

 

 

 

Kontakt

Pomogę Ci w smaczny i zdrowy sposób zgubić zbędne kilogramy.

Jak wygląda współpraca?

Pierwsza wizyta

Na początku wizyty przeprowadzę pomiar masy i składu ciała na profesjonalnym analizatorze masy i składu ciała, dzięki któremu dowiesz się o ilości tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i wody w Twoim organizmie.

Następnie przeprowadzę rzetelny wywiad medyczny oraz przeanalizuję wyniki badań laboratoryjnych, które przyniesiesz ze sobą na wizytę. Jeśli będzie taka potrzeba zlecę badania, które należy wykonać. Dodatkowo otrzymasz ode mnie zniżkę -20% na badania w laboratoriach Bruss.

Wspólnie zastanowimy się jaki rodzaj wysiłku fizycznego będzie wskazany, na jaki możesz sobie pozwolić oraz powiem, dlaczego jest on taki ważny.

Opowiesz mi jak wygląda Twoje żywienie, wskażę błędy, które popełniasz oraz powiem jak tych błędów unikać. Dowiesz się również, jakie są konsekwencje zdrowotne dotychczasowego żywienia.

Na podstawie uzyskanych informacji wspólnie ustalimy jak ma wyglądać Twój jadłospis. Dobierzemy godziny posiłków a także powiesz mi jakich produktów nie lubisz/nie tolerujesz.
Dodatkowo otrzymasz dzienniczek żywieniowy. Podczas konsultacji dowiesz się, dlaczego warto go wypełniać .

Wizyta kontrolna

W trakcie trwania dietoterapii masz możliwość stałego kontaktu ze swoim dietetykiem. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub masz niecierpiące zwłoki pytania między wizytami kontrolnymi, zawsze możesz zadzwonić lub napisać do mnie. W naszej współpracy ważne jest, aby wizyty kontrolne odbywały się cyklicznie (mniej więcej co 4 tygodnie).

Oczywiście, wizyty kontrolne odbywają się z częstotliwością, która najbardziej będzie odpowiadać Twojej potrzebie. Spotkania te są świetną motywacją do dalszego działania i możliwością dokładnego monitorowania Twoich postępów.

Jadłospis

Indywidualny plan żywieniowy jest przeze mnie rozpisywany na 14 dni, osobno dla każdego pacjenta, nie mam gotowych szablonów, tak jak nie ma dwóch takich samych osób, dlatego zawsze proszę, żeby na napisanie jadłospisu dać mi maksymalnie 5 dni roboczych.

Dzięki temu Twój jadłospis jest w 100% dostosowany do Twojego trybu życia, preferencji smakowych, zapotrzebowania, a także zawartości portfela.

Dieta Eliminacyjna

       Ułożę dla Ciebie ciekawy i zbilansowany jadłospis...

Dieta Dla Aktywnych

       Pomogę Ci dostosować żywienie pod treningi,...

Alergie i Nietolerancje Pokarmowe

       Dolegliwości ze strony układu pokarmowego,...

Insulinooporność

       Odpowiednia dieta jest kluczowym elementem podczas...

Ciąża i Laktacja

       Ciąża Ciąża to piękny czas dla każdej kobiety,...

Choroby Tarczycy

       Od lat pomagam osobom, które chorują na:...

Choroby Dietozależne

       Prowadzę leczenie żywieniowe wielu chorób czy...

Żywienie Dzieci i Młodzieży

       Dzięki odpowiedniemu podejściu Twoje dziecko nauczy...