foto1
Indywidualne podejście do pacjenta
foto1
Choroby dietozależne
foto1
Żywienie dzieci
foto1
Alergie i nietolerancje pokarmowe
foto1
Kobiety w ciąży, karmiące piersią
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Na co dzień uczę swoich pacjentów w jaki sposób, przy dzisiejszym tempie życia i ogromie obowiązków nadal zdrowo się odżywiać nie rezygnując przy tym z przyjemności z jedzenia.O mnie

Żyj zdrowo

water-2232732_1920.jpg

SP Facebook

Dyplom magistra dietetyki uzyskałam kończąc Gdański Uniwersytet Medyczny. Swoją wiedzę rozszerzałam przez lata na wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu m.in. diety w sporcie, nietolerancji pokarmowych czy żywienia klinicznego. Przy indywidualnym podejściu do pacjenta uczę jak poprzez zmiany w swoim żywieniu osiągnąć nie tylko spadek masy ciała ale także lepszy efekt terapeutyczny w leczeniu wielu chorób czy dolegliwości. Pokazuję w jaki sposób uporządkować swoje żywienie w dzisiejszych czasach, gdzie nasze życie jest co raz szybsze i nie zawsze znajdujemy na wszystko czas. Doradzam jaka aktywność fizyczna jest najbardziej wskazana na drodze do zamierzonego celu oraz jak dostosować żywienie pod uprawiany sport. Jadłospisy, które układam to zdrowa, zbilansowana dieta, która pokazuje jak w prosty i smaczny sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe na całe życie.

 

Potrafię słuchać i zawsze staram się znaleźć rozwiązanie problemu z jakim borykają się moi pacjenci. Wspieram swoich podopiecznych a każdy, najmniejszy sukces jest dla mnie powodem do dumy. Natomiast gdy zdarzają się niepowodzenia czy zwątpienia potrafię przywołać do porządku;)

Z pracy czerpię wiele radości i satysfakcji. Na co dzień pracuje z osobami, które starają się osiągnąć prawidłową masę ciała, z osobami chorymi na nietolerancje pokarmowe, ze sportowcami, kobietami w ciąży i karmiącymi piersią a także z dziećmi i ich mamami. Dzięki profesjonalizmowi, rzetelnej wiedzy oraz indywidualnemu podejściu udało mi się pomóc już wielu osobom.